IV етап Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів ПТО в міжкурсовий період підвищення кваліфікації

Відповідно до наказу НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 10.04.2018 №6а та згідно з Програмою стажування молодих та новопризначених методистів в рамках Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в міжкурсовий період підвищення кваліфікації 16 листопада 2018 року на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг відбувся ІУ етап, рефлексивно-оцінний, засідання Школи, в ході якого пройшов Парад презентацій творчих проектів.

З творчим проектом «Застосування технології проблемно-розвивального навчання з педагогічними працівниками ліцею» виступила методист ліцею Симонова Л.М., яка представила матеріали тренінгу проведеного 11 жовтня ц.р. для педагогічних працівників ліцею.

З творчим проектом «Критичне мислення-запорука успіху» виступила Рогозевич Г.М., яка представила матеріали тренінгу проведеного 30 жовтня для учнів І курсу з професії «секретар керівника».

У роботі практичного семінару взяла участь директор НМЦ ПТО Микитюк С.М., яка, разом з керівником школи-методистом НМЦ ПТО Горбан Є.І., оцінювала проекти стажерів і слухачів.

Було проведено вихідне анкетування, підведені підсумки роботи Школи і відбулося вручення сертифікатів і свідоцтв.

674  675  676

677  678  679

680  681  682

683


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 46 гостей на сайті