Чернівецький професійний ліцей сфери послуг відсвяткував 43-й День народження

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбувся святковий концерт, присвячений дню народження ліцею. Це найулюбленіше свято нашого навчального закладу, адже воно об’єднує різні покоління.

Наші таланти розпустять вітрила,

У небо піднімуть нас радості крила.

Вітер натхнення запалить серця

Творчість живе у наших стінах щодня!

З такими словами розпочали концертну програму ведучі, учні І курсу: Ярослав Гаєвський та Надія Закурена.

Дружній колектив ліцею привітала директор Орися Василівна, яка подякувала інженерно-педагогічному колективу за сумлінну працю, побажала невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, плідної професійної діяльності. Також вручила Подяки Міністерства освіти і науки України педагогам закладу - Проскурняк Н.М. та Пінюку С.А. Користуючися нагодою відзначила Грамотами ліцею перемжців за підсумками проведених протягом вересня-жовтня традиційних загальноліцейних заходів: Дня здоров’я, предметно-методичного тижня з фізичної культури і здоров’я, виставки-конкурсу квіткових композицій та огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

До концертної програми увійшли художні номери: пісні «Родина» у виконанні хору учнів групи №4, «Старі фотографії» - дуету Лиховидюк Радіки та Біволару Станістлава, «Не твоя війна» - дуету Кадемської Христини та Равлик Катерини, «Україна» - вокального ансамблю учнів групи №5, «Плакала» - дуету Кошури Анни та Гостюк Марини; декламування вірша «Шлях на Голгофу» - Бузіле Богдани, учениці групи №4; танець – колективу учнів групи №11; гумористична інсценізація «Екзамен з історії» - учнів групи №12. А під час виконання усіма фінальної пісні «З днем народження» горіли яскраві вогники на святковому торті.

Цікавим було привітання від учнів, які проживають у гуртожитку, а музичний номер у виконанні вихователя Моляр Ж.О. з ученицею Лиховидюк Радікою викликав хвилю позитивних емоцій.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять працівників ліцею, які відійшли у вічність і назавжди залишаться в серцях учнів і колег.

Окрасою свята став виступ вихованців Культурно-просвітницького центру м.Чернівці та відеопривітання від учнівського парламенту, яке пролунало трьома мовами.

Концерт подарував усім присутнім багато радісних і щасливих моментів, позитивних емоцій та естетичне задоволення.

Зі святом, дорогий ліцею - флагмане освіти України!

Бажаємо нових творчих злетів, втілення бажань, добробуту, а головне – миру!

 588  589  590

591  592  593

595  594  597

598  599  600

601  602  603

604

Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 109 гостей на сайті