У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбулися вибори Президента учнівського парламенту

Згідно плану роботи учнівського парламенту на І семестр 2018/2019 навчального року у ліцеї пройшло відкрите засідання учнівського парламенту, на якому делегати обрали Президента учнівського парламенту.

Кандидатами у Президенти були зареєстровані:

Лунга Микола, учень групи №10, ІІІ курсу,

Корнівська Ольга, учениця групи №8, ІІ курсу,

Лакатуш Роман, учень групи №13, ІІ курсу,

Гаєвський Ярослав, учень групи №5, І курсу.

Кандидати вели активну передвиборчу агітацію в ліцеї, проводили агітаційні заходи на перервах та в позанавчальний час, випустили агітаційні плакати. Кожен з кандидатів розробив і оприлюднив свою передвиборчу програму та розмістив її на інформаційному стенді. Допомагала кандидатам та підтримувала їх Харівська С.В., практичний психолог ліцею.

На відкритому засіданні учнівського парламенту кандидати цікаво висвітлили свої програми, (своє бачення розвитку ліцею, покращення умов навчання, проживання у гуртожитку, організації змістовного дозвілля учнівської молоді). Після кожного виступу члени парламенту задавали запитання та детально обговорювали запропоновані програми.

Голосування за кандидатів проводилося таємним заповненням бюлетенів на альтернативній основі. Створена лічильна комісія протоколом затвердила нового Президента Учнівського парламенту Лунгу Миколу, який набрав більшість голосів – 7. Корнівська Ольга -5, Лакатуш Роман – 5, Гаєвський Ярослав – 4. Повторним таємним голосуванням Віце-президентом учнівського парламенту стала Корнівська Ольга, яка набрала 13 голосів.

В кінці відкритого засідання заступник директора ліцею Ткач Л.І. привітала новообраного Президента, наголосила на якісній та тісній співпраці педагогічного колективу з учнівським парламентом, активізації діяльності членів, розширенні громадської позиції через принципи демократії, особистої свободи та відповідальності за кожного учня.

Вже сьогодні Лунга Микола розпочне свою активну діяльність, взявши участь у роботі журі в огляді-конкурсі художньої самодіяльності, присвяченому Дню народження ліцею.

 551  552

553  554

555  556

557  558

559  560

 

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 92 гостей на сайті