Учнівська молодь Чернівецького професійного ліцею сфери послуг зустрілася з представниками Міжнародної антинаркотичної асоціації, ГО «Ні - Наркотикам» та інспекторами ювенальної превенції

Сьогодні, 11 жовтня, учні ліцею за ініціативи інспекторів з ювенальної превенції Чернівецького відділу поліції ГУНП Чернівецької області капітана поліції Малика І.І. та старшого лейтенанта Павлюковича О.Д., зустрілися з Качмарським Сергієм – головою ГО «Ні - Наркотикам», Лісовим Сергієм, Хіхленком Юрієм – представниками Міжнародної антинаркотичної асоціації.

У ході відкритого діалогу учні отримали інформацію про діяльність ГО «Ні - Наркотикам», Міжнародної антинаркотичної асоціації, про шляхи допомоги людям, які потрапили, або стали свідками алкогольного й наркотичного пекла, та інформаційні брошури «- Алкоголь? – Ні, не моя тема!».

Малик І.І. детально зупинився на відповідальності як розповсюджувачів так і споживачів, особливу увагу звернув на вихованні в особистості кожного нетерпимості до таких асоціальних явищ та закликав учнівську молодь спільними зусиллями будувати майбутнє Чернівців без наркотиків.

Учнів надзвичайно вразила розповідь Юрія Хіхленка про особистий життєвий шлях подолання наркотичної залежності. Сьогодні вони побачили сильного, вольового, фізично розвиненого спортсмена, який, завдяки багаторічної наполегливої боротьби поборов себе.

Гостей довго не відпускали, адже кожен хотів мати фото на згадку.

«Якщо завдяки сьогоднішній зустрічі ми врятували хоча б одне молоде життя - то ми - на вірному шляху!» - такими словами завершив свою розповідь Сергій Качмарський.

 543  544

545  546

547  548

549  550

Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 95 гостей на сайті