Увага!

Увага! Набір на навчання продовжено до 1 листопада 2020 року!

26.06.2020 року здобувачі освіти групи № 4, що навчаються за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»

склали проміжну кваліфікаційну атестацію на освітньому онлайн-порталі «На урок» після дистанційного проходження виробничої практики. Комплексні тестові завдання складені відповідно до програм зі спецдисциплін, розглянуті на засіданні метод комісії та затверджені в установленому порядку.

Кваліфікаційна комісія розглянула результати виконання пробних кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики, результати тестових завдань та прийняла рішення про присвоєння  всім учням групи кваліфікації «Секретар керівника» (організації, підприємтсва, установи).

Варто відмітити, що здобувачі освіти продемонстрували достатній рівень знань з теоретичної та практичної підготовок, фактичну підготовленість до роботи за професією «Секретар керівника (організації, підприємтсва, установи) » відповідно до вимог державного освітнього стандарту.

250  251 

252  253  254

255  256

Останні новини

  308 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЯ СТВОРЕННЯ УПА, ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВАДалі

 

306 МІСЯЧНИК ДОРОЖНЬОГО РУХУ "УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!"Далі


307 ПЕРЕМОГА  ЛІЦЕЮ У ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ НА КАРЩИЙ СТАН ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ  Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!