Випуск 2020

З 27 по 31 січня в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проходив професійний тиждень операторів з обробки інформації та програмного забезпечення

У ході тижня здобувачами освіти груп № 10, 13, 3 (майстри в/н Андрейчук І.С., Добрянська Л.Г., Косован Т.К.) підготовлено і проведено виставки стіннівок, буклетів, плакатів тощо з цікавою інформацією про професію (історія розвитку, сучасні досягнення, гумористичне представлення професії, ребуси та кросворди).

На засіданні методичної комісії майстрів в/н та викладачів спецдисциплін з підготовки операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, електромеханіків з ремонту та обслуговування ЛОМ 28 січня виступили з методичними розробками відкритих уроків виробничого навчання майстри І категорії:

- Добрянська Л.Г., на тему: «Завантаження Текстового Редактора. Введення, редагування та форматування текстової інформації. Параметри сторінки. Шаблони та стилі документів»;

- Косован Т.К., на тему: «Створення, завантаження, збереження файлів-документів. Введення, редагування та форматування інформації»;

- Андрейчук І.С., на тему: «Створення Gif- анімації засобами Photoshop».

У середу, 29 січня відбулася виставка фото колажів, виготовлених здобувачами освіти по підсумках вивчення теми: «Основи комп’ютерної графіки та Web - дизайну».

30 січня здобувачі освіти І курсу відвідали МУЗЕЙ РОБОТОТЕХНІКИ з метою ознайомлення із застосуванням програмного забезпечення.

Співробітники музею Грищенко О.С., Кондрюк Д.В., Токарюк В.П. ознайомили здобувачів освіти з історією розвитку радіо та телеапаратури, премудростями роботи з конструктором ЛЕГО, дали можливість зібрати власний автомобіль та запрограмувати його, запустити і покерувати одним з автомобілів.

Юнаки зуміли побачити, як виглядали і яку будову мали перші приймачі, ознайомилися з роботою радіостанції, з будовою та застосуванням радіоламп, побачили підводне місто майбутнього тощо. Це змусило їх зрозуміти, наскільки важливо мати знання з обраної професії. Здобувачі освіти дізналися багато цікавого про технологічні прийоми, уміння та навички у проектуванні, виготовлення та запуски трасових моделей автомобілів. 

36  37  38

39  40  41

42  43  44

Останні новини

  236 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО ДКА ОНЛАЙН ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ВИПУСКНИХ ГРУП Далі

 

251 ПРОМІЖНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯДалі


208 ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ  Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!