У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбулися урочистості, присвячені початку нового 2019/2020 навчального року

Знову вересень ступив на наш поріг

Відзначає свято вся наша країна,

Своє майбутнє, зміну молоду

Благословляє нині рідна Україна!

Початок нового 2019/2020 навчального року для юнаків та дівчат Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже вже завтра їх чекатимуть навчальні аудиторії, захоплююче життя, нові друзі – справжнє свято.

Та найважливішим цй день є перш за все для новачків-першокурсників. Це здобувачі освіти групи № 9 – секретарі керівника;діловоди,адміністратори – майстер в/н Калинюк І.М., кл/к – Купіна Н.М.; № 10 - оператори з обробки інформації та програмного забезпечення – майстер в/н Добрянська Л.Г., кл/к Лупул К.В.; № 12 - помічники вихователя; соціальні робітники – майстер в/н Білінська О.В.; № 7 - агенти з постачання – майстер в/н Артьомова А.С.; № 15 - електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – майстер в/н Чосик Н.І.

Урочиста лінійка розпочалася з підняття Державного прапора України. Право підняти Державний прапор надалося майбутнім випускникам ліцею.

Перші слова вітання дарувала директор ліцею Цимбал Орися Василівна, яка побажала і надалі покладатися на успіхи у роботі, продовження активної праці, яка єднатиме і зміцнюватиме велику освітянську і робітничу родину.

Весь педагогічний та учнівський колектив ліцею привітали: мати Скрипкар Марії – Світлана Іванівна та майстер в/н – Андрейчук І.С.

Доброю традицією закладу стало знайомство всіх учнів та батьків з членами інженерно-педагогічного колективу.

Емоційне патріотичне піднесення в учнів викликало музичне вітання у виконанні керівника вокального гуртка ліцею – Ірини Стратичук.

Учні ліцею, разом з батьками, були запрошені до затишних навчальних кабінетів, на Перший урок на тему: «Я – українець і живу в Європі».

Сподіваємося, що наша наполеглива праця стане запорукою високого рівня навчання, буде гарантом виховання справжнього покоління молодих кваліфікованих робітників,справжніх патріотів своєї єдиної держави

574 575 576

577  578  579

580  581  582

583  584  585

Останні новини

 115 УЧАСТЬ У МИСТЕЦЬКОМУ КОНКУРСІДалі

 

101 МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИДалі


113 В ЧПЛСП ТРИВАЄ  МЕТОДИЧНИЙ МІСЯЧНИК (третій тиждень)Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!