У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбулася державна кваліфікаційна атестація

 Протягом червня 2019 року 82 випускники успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та захистили дипломні роботи.

Роботу державної кваліфікаційної комісії з професій «Помічник вихователя; соціальний робітник» очолили Давня Ірина Петрівна, директор Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота», та Харюк Марина Віталіївна, директор ДНЗ №48 Чернівецької міської ради, які побажали молодим кваліфікованим робітникам успіхів у майбутньому працевлаштуванні та розвиватися і вдосконалюватись протягом усього життя.

Високу якість професійної підготовки випускників за професіями «Секретар керівника; діловод; адміністратор» відзначив голова державної кваліфікаційної комісії Брязкало Андрій Федорович, директор ТОВ «Бізнес-центр «Буковина».

Професійного розвитку та кар’єрного зростання у галузі інформаційних технологій побажав випускникам голова державної кваліфікаційної комісії з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Дереворіз Максим Володимирович.

За підсумками державної кваліфікаційної атестації 37 випускників показали високий рівень знань та практичних навиків, а 10 учнів отримають дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою.

Успіхів Вам, шановні випускники!

 566  567  568  569  

570  571  572  573

Останні новини

  202 РОБОТА ГУРТКА ЕСТРАДНОГО СПІВУ Далі

 

204 ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИДалі


208 ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ  Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!