27 червня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг відбулася урочиста лінійка, присвячена закінченню 2018/2019 начального року

День прощання випускників з рідним ліцеєм розпочався з проводів дітей у життєву дорогу матерями з вишитими рушниками, як символу материнського благословення і любові на сонячну дорогу.

За давньою традицією перші слова виголошувала господар - директор ліцею Цимбал Орися Василівна, яка підвела підсумок навчального року, нагородила учнів, працівників Дипломами, Грамотами, батьків – Подяками та висловила слова вдячності всьому інженерно-педагогічному колективу за плідну та самовіддану працю.

У ліцеї працюють педагоги, які прагнуть давати учням міцні знання, виховувати їх порядними та чесними людьми, підтримувати та оберігати своїх вихованців. З такими словами та щирими привітаннями звернулися до випускників викладач української мови та літератури, класний керівник Лупул К.В. та майстри виробничого навчання Чосик А.М., Добрянська Л.Г., Білінська О.В.

На урочистій лінійці були присутні ті, кому не байдужа доля наших випускників - батьки. Із словами вдячності педагогічному колективу, настановами до дітей звернулася мати випускниці Солован Марії – Світлана Іванівна.

З великим хвилювання, материнською та батьківською надією випускники засвідчили свою вдячність педагогічному колективу, класним керівникам і майстрам виробничого навчання.

Документи про освіту, які вручали директор ліцею Цимбал О.В. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Лакатуш А.В., отримали випускники 2019 року: секретарі керівника; діловоди; адміністратори (майстри в/н Чосик А.М., Гуменна А.О. кл/к Лупул К.В.); помічники вихователя; соціальні робітники (майстер в/н Білінська О.В., кл/к Герасимчук І.О.); оператори з обробки інформації та програмного забезпечення (майстер в/н Добрянська Л.Г., кл/к Купіна Н.М.)

У ході лінійки звучали пісні «Дитинство не втрачай», «Червона рута», «Мальви», «Мої батьки», «Ліцей» та віночок обрядових веснянок та купальських пісень у виконанні вокального ансамблю ліцею «Розмай», керівник Ірина Стратичук.

Дорогі випускники! Для когось, можливо, навчання в нашому ліцеї - це остаточне досягнення мети і єдиний вибір на все життя, а для інших – тільки підніжжя до нових сходжень. Перші кроки – завжди важкі, але наші педагоги спокійні, бо виховали вас справжніми людьми, знаючими фахівцями та громадянами нашої держави!

541  542  543

544  545  546

547  548  549

550  551               552

553  554  555

556  557  558

559  560               561

562  563  564

565

Останні новини

  202 РОБОТА ГУРТКА ЕСТРАДНОГО СПІВУ Далі

 

204 ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИДалі


208 ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ  Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!