ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг провів  16 травня «День цивільного захисту» 

 

         16 травня 2019 року у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг проведено «День цивільного захисту», у якому взяли активну участь педагогічний та учнівський колективи.

         Метою проведення заходу було закріплення учнями теоретичних знань та навичок з питань цивільного захисту, які отримані ними під час вивчення предметів: захист Вітчизни, основи медичних знань, охорона праці впродовж навчального року, а також практична перевірка здатності учнів діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користуватися засобами колективного та індивідуального захисту та надавати першу медичну допомогу потерпілим.

З метою підготовки до «Дня цивільного захисту» майстрами виробничого навчання та класними керівниками у навчальних групах організовані заняття та виховні години на тему «Дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів», на яких учням доведено завдання та ознайомлено із заходами «Дня цивільного захисту», оформлено куток цивільного захисту, поповнено матеріальну базу формувань цивільного захисту ліцею.

Розпочався «День цивільного захисту» навчальною евакуацією в умовах надзвичайної ситуації «Дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів».  Після навчального сигналу оповіщення відбулася успішна евакуація учнів та працівників ліцею.

         Перед учасниками тренувального навчання виступила начальник цивільного захисту ліцею – директор ліцею Цимбал Орися Василівна, розповівши про необхідність кожному громадянину володіти навиками та уміннями поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, про невоєнізовані формування, які створені в ліцеї та завдання, що поставлені перед ними.

Всі учасники об’єктового тренування практично підтвердили здатність грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров’я і життя в надзвичайній ситуації, продемонстрували злагодженість дій в умовах екстремальної ситуації.

На завершення «Дня цивільного захисту» було нагороджено Грамотами ліцею учнів: Кондрю Олексія, Лакатуша Романа, Федорійчук Вероніку та Урсуляк Діану, які брали активну участь у конкурсі «Кращий знавець з охорони праці», а також навчальні групи І курсу № 4 та 5 - за перемогу у конкурсі сенканів на тему «Пожежа».

512  513  514  515

516  517  518  519

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 74 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!