Випуск 2020

У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшли заходи у рамках проведення Тижня духовності

           З метою формування духовності як провідної якості особистості учнів, підвищення якості виховного простору у закладі професійної освіти у дусі національно-патріотичного виховання, на засадах християнських та загальнолюдських цінностей, у ліцеї з 13 травня по 18 травня поточного року пройшли заходи у рамках проведення Тижня духовності.

13 травня керівниками навчальних груп розпочато виховну справу на тему: «Добрі справи християнина» духовним Гімном України: «Боже великий Єдиний» та спільної молитви за Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину та рідний народ.

Увагу учнів та педагогів привернула створена тематична експозиція «Духовно-моральні цінності». Цікаво та змістовно організований та проведений вихователем гуртожитку Моляр Ж.О. виховний захід «Материнство - довічна посада» у приміщенні 21 філіалу міської бібліотеки.

Представники учнівського парламенту ліцею брали участь у Квесті серед лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста «Любов до Батьківщини починається з родини». Практичним психологом Харівською С.В. проведено тренінгове заняття за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я» на тему «Моя сім’я – моя фортеця». Керівником гуртка «Благовіст» Грінческу Г.В. проведено круглий стіл «Біблія – джерело духовних цінностей». Викладачем основ християнської етики і моралі Чиж С.М. проведений урок духовності «Християнські цінності як фундамент формування особистості».

Відзначаючи Всесвітній день вишиванки учнівський та педагогічний колективи ліцею прийшли до навчального закладу у вишиванках, символізуючи символ української душі, а учні груп №8 та№13 у вишиванках та з роздрукованими фото політв’язнів у супроводі керівників долучилися до флешмобу «Вишиванка – одяг вільних» на Соборній площі міста.

Учні ліцею разом з керівниками оформили виставку стіннівок «Знай про Європу більше».

494  495  496

498  499  500

501  502  503

504  507505 506  508

509  510  511

Останні новини

  236 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЙЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО ДКА ОНЛАЙН ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ВИПУСКНИХ ГРУП Далі

 

251 ПРОМІЖНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯДалі


208 ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ  Далі


 

 

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!