Чернівецький професійний ліцей сфери послуг на яскравому дійстві – Ярмарку робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти області 

З метою формування позитивного іміджу робітничих професій, підвищення їх соціального статусу, донесення до широкого кола громадськості, переваг здобуття потрібних сьогодні робітничих професій 14 травня 2019 року у Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка м.Чернівці відбувся Ярмарок робітничих професій.

Учнівський та педагогічний колектив ліцею на чолі з директором Орисею Цимбал представив багато експозиційних матеріалів, які відобразили всі напрямки роботи у закладі, організували 3 майстер-класи з професій. Кращі учні ліцею пройшли урочистою ходою.

Відрадно зазначити, що плідна та результативна праця педагогічних працівників щороку відзначена. Зокрема викладач інформатики Дідушко О.І. нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки за високий професіоналізм, сумлінну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

У рамках проведення звіту на святковому концерті наші учні представили 2 художніх номери у виконанні вокального ансамблю «Розмай», переможця обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня», керівник Ірина Стратичук.

448  449  450

451  452  453

454  455  456

457  458  459

460

Останні новини

 514 ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ  Далі

 

489ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ НА ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ "ЩАСЛИВЕ БУДЬ ЖІНОЧА ДОЛЕ"Далі


511 ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 40 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!