ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

Чернівецький професійний ліцей сфери послуг на яскравому дійстві – Ярмарку робітничих професій закладів професійної (професійно-технічної) освіти області 

З метою формування позитивного іміджу робітничих професій, підвищення їх соціального статусу, донесення до широкого кола громадськості, переваг здобуття потрібних сьогодні робітничих професій 14 травня 2019 року у Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка м.Чернівці відбувся Ярмарок робітничих професій.

Учнівський та педагогічний колектив ліцею на чолі з директором Орисею Цимбал представив багато експозиційних матеріалів, які відобразили всі напрямки роботи у закладі, організували 3 майстер-класи з професій. Кращі учні ліцею пройшли урочистою ходою.

Відрадно зазначити, що плідна та результативна праця педагогічних працівників щороку відзначена. Зокрема викладач інформатики Дідушко О.І. нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки за високий професіоналізм, сумлінну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

У рамках проведення звіту на святковому концерті наші учні представили 2 художніх номери у виконанні вокального ансамблю «Розмай», переможця обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня», керівник Ірина Стратичук.

448  449  450

451  452  453

454  455  456

457  458  459

460

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 82 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!