У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшли заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, виховання національної гідності та почуття патріотизму в учнівської молоді у всіх навчальних групах проведена тематична година спілкування «Ваш світлий Подвиг незабутній», організовано перегляд й обговорення документальних фільмів «Війна. Український рахунок», «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939-1941рр.». Викладачем історії Чиж С.М. спільно з гуртківцями підібрано матеріал та оформлено інформаційний куток «Нам заповідана мужність», який доповнили учні груп тематичними буклетами на тему «1939-1945. Ніколи знову». Вихователь гуртожитку Моляр Ж.О. підготувала та провела у міській бібліотеці-філії №21 героїко-патріотичне читання «Війна: дзвони пам'яті».

Весь педагогічний та учнівський колектив пройнялися почуттями патріотизму, вдячності тим, хто захищав Батьківщину від нацизму, та усвідомили, що найбільш священна пам'ять – це пам'ять серця, і від нас усіх залежить, щоб вона передалась наступним поколінням.

9 травня колектив ліцею традиційно вшанує пам’ять загиблих біля Пам’ятника-обеліска Перемоги 1941-1945 років на Соборній площі та вічного вогню меморіального комплексу воїнам-визволителям на кладовищі по вулиці Зеленій.

 436  438  437

439  440  441

442  443  444

445  446  447

Останні новини

 514 ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ  Далі

 

489ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ НА ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ "ЩАСЛИВЕ БУДЬ ЖІНОЧА ДОЛЕ"Далі


511 ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 45 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!