ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

11 квітня 2019 року на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг відбувся обласний семінар з елементами тренінгу

для викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з підготовки кваліфікованих робітників сфери «Інформаційно-комунікативні мережі» ЗП(ПТ)О  з проблеми «Застосування елементів технології моделювання у процесі формування професійних профільних компетентностей майбутнього кваліфікованого робітника».

З вітальним словом та презентацією ліцею звернулася до гостей директор Цимбал О.В., яка наголосила на особливостях власних підходів до організації навчально-виробничого процесу, основних векторах діяльності закладу в цілому.

Микитюк С.М., директор НМЦ ПТО у Чернівецькій області, ознайомила учасників семінару з технологією моделювання та особливостями її застосування у підготовці кваліфікованих робітників. До теоретичної частини семінару долучилася Горбан Є.І., методист НМЦ ПТО, з доповіддю «Використання елементів технології моделювання як інноваційного засобу формування компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників».

У рамках практико-орієнтованого модулю викладачем спецдисциплін Чернівецького професійного ліцею сфери послуг Рогозевич Г.М. проведено відкритий демонстраційний урок з елементами тренінгу на тему «Організація роботи секретаря керівника в приймальні» з предмета «Професійна етика». «Вільний мікрофон» дав можливість всім учасникам семінару активно долучитися до аналізу та обговорення відвіданого уроку, який отримав схвальні відгуки про високий рівень підготовки та методику проведення, інноваційність застосованих форм і методів роботи з учнями.

Адміністрація ліцею мала нагоду ознайомити учасників семінару з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням професій сфери «Інформаційно-комунікативні мережі», а також продемонструвати виставку методичних напрацювань педагогів ліцею. Методист ліцею Симонова Л.М. відзначила особливу модель організації методичної роботи в ліцеї.

Тренінговий модуль семінару став найбільш емоційним та насиченим, адже всі учасники взяли активну участь у міні-тренінгу «Підготовка педагогів закладів П(ПТ)О до застосування елементів технології моделювання, ознайомились з поняттями освітнього хакатону» та поповнили електронний контент блогу обласного методоб’єднання викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання своєї сфери останніми методичними напрацюваннями.

Обмін думками за «круглим столом» відбувся у щирій дружній атмосфері. Педагоги мали можливість висловити враження від семінару, поділитися досвідом та професійними планами на майбутнє.

Напрямком до подальшої роботи стали підведені підсумки та прийняті рекомендації учасників семінару.

342  343  344

345  346  347

348  349  350

351  352  354

355  356  357

358  359  360

362  361  363

364  365  366

367  353

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 51 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!