ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

Традиційно на початку березня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг вшанували пам’ять національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У кабінеті української мови та літератури викладачем Лупул К.В. оформлено виставковий стенд «Літературні ювілеї», а у бібліотеці Бікбаєвою Л.П. – інформаційно-тематичну експозицію «Єднаймо душі словом Кобзаря».

У всіх навчальних групах проведені години спілкування, присвячені творчій спадщині Великого Українця «Тарас Шевченка – України син». Учні згадали настанови Кобзаря, декламували його вірші.

У суботу, 9 березня, на Центральній площі міста педагоги та учні ліцею поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та взяли участь в урочистостях з нагоди 205-річчя від дня народження відомого українського письменника та поета.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі.

216  217  218

219  220

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 57 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!