Традиційно на початку березня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг вшанували пам’ять національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У кабінеті української мови та літератури викладачем Лупул К.В. оформлено виставковий стенд «Літературні ювілеї», а у бібліотеці Бікбаєвою Л.П. – інформаційно-тематичну експозицію «Єднаймо душі словом Кобзаря».

У всіх навчальних групах проведені години спілкування, присвячені творчій спадщині Великого Українця «Тарас Шевченка – України син». Учні згадали настанови Кобзаря, декламували його вірші.

У суботу, 9 березня, на Центральній площі міста педагоги та учні ліцею поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та взяли участь в урочистостях з нагоди 205-річчя від дня народження відомого українського письменника та поета.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі.

216  217  218

219  220

Останні новини

 220 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОРОКА - ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА Далі

 

199 ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР "ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС"Далі


210  ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ "ЕЛЕКТРОМЕХАНІК З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАНЯ ЛІЧИЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН"Далі


Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 99 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!