Традиційно на початку березня у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг вшанували пам’ять національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У кабінеті української мови та літератури викладачем Лупул К.В. оформлено виставковий стенд «Літературні ювілеї», а у бібліотеці Бікбаєвою Л.П. – інформаційно-тематичну експозицію «Єднаймо душі словом Кобзаря».

У всіх навчальних групах проведені години спілкування, присвячені творчій спадщині Великого Українця «Тарас Шевченка – України син». Учні згадали настанови Кобзаря, декламували його вірші.

У суботу, 9 березня, на Центральній площі міста педагоги та учні ліцею поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та взяли участь в урочистостях з нагоди 205-річчя від дня народження відомого українського письменника та поета.

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю. Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі.

216  217  218

219  220

Останні новини

 514 ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ  Далі

 

489ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ НА ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ "ЩАСЛИВЕ БУДЬ ЖІНОЧА ДОЛЕ"Далі


511 ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 46 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!