Тиждень  з  професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

 

З 4  по 7 березня в навчальному закладі проводився тиждень професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин».

Мета тижня передбачала розвиток інтересу учнів до обраної професії, активізацію їх професійних здібностей, залучення до позанавчальної роботи. Завданнями професійного тижня було виявлення талантів серед учнів, розкриття творчого потенціалу учнів та педагогів, демонстрація умінь та навичок з професії.

План заходів був насичений і цікавий різноманітними заходами. В рамках тижня викладачі спецдисциплін Пінюк С.А. та Купіна Н.М. провели:

  • відкритий урок спецтехнології: «Накопичувачі інформації: компакт-диски, жорсткий диск, флеш пам’ять», де учені продемонстрували знання з основних типів накопичувачів, їх будови, основних елементів та принципів їх роботи, а також працювали зі схемами та кресленнями.
  • позанавчальний виховний захід: «Круглий стіл на тему: «Екологічні проблеми України»», метою якого було виховати в учнів відповідальне ставлення до екології рідного краю.

Майстрами виробничого навчання Чосик Н.І. та Вудвудом В.В. спільно з викладачем спецдисциплін Пінюком С.А. була організована акція з профілактики та діагностики комп’ютерної техніки «Діагностична скарбничка». Учнями проведено профілактичні огляди та дрібні ремонти комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв.

З метою ознайомлення учнів з потенційними робочими місцями та продовження навчання після закінчення закладу майстром виробничого навчання Чосик Н.І. було організовано екскурсію в Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук при Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

Під час проведення професійного тижня учні продемонстрували теоретичні та практичні знання з професії. Проведення заходів в рамках тижня не залишило осторонь учнів, які навчаються з інших професій, за якими здійснюється підготовка в навчальному закладі. Для їх уваги організована професійно-тематична виставка стіннівок, буклетів, крилатих виразів та кросвордів.

202  203  204

205  206  207

208  209  210

211  212  215  214

Останні новини

 514 ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ  Далі

 

489ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ СФЕРИ ПОСЛУГ НА ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ "ЩАСЛИВЕ БУДЬ ЖІНОЧА ДОЛЕ"Далі


511 ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 54 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!