Учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг збагатили свої знання з пожежної безпеки

8 лютого для учнів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття на тему «Пожежна безпека. Первинні засоби пожежогасіння», «Психологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій», а також розповіли про можливість навчання у вищих навчальних закладах цивільного захисту.

На початку зустрічі перед учнями виступ Затварницький В.П., начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління, який розповів присутнім про випадки пожеж, які сталися на території області, їх причини та наслідки; види вогнегасників та правила користування ними; правила безпеки. Пояснив, як потрібно виходити з охопленого вогнем приміщення, як діяти у задимленому середовищі та продемонстрував тематичний відеоролик.

Психолог Управління Юзяк А.О. провів з учнями інтерактивне практичне заняття на тему: «Негативні психоемоційні стани в умовах надзвичайної ситуації», у ході якого розглянули умови, які можуть травмувати психіку людини, охарактеризували негативні психоемоційні стани та їх протікання. Детально зупинився на питанні психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації, а також ознайомив учнів із вмістом «Валізи психолога».

54  55  56

57  58  59

Останні новини

 96  У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО УРОК НА ТЕМУ: "СТОП БУЛІНГ!" Далі

 

87 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ЩОДО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Далі


95  СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНАДалі


Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 15 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!