ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

Учні Чернівецького професійного ліцею сфери послуг збагатили свої знання з пожежної безпеки

8 лютого для учнів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели заняття на тему «Пожежна безпека. Первинні засоби пожежогасіння», «Психологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій», а також розповіли про можливість навчання у вищих навчальних закладах цивільного захисту.

На початку зустрічі перед учнями виступ Затварницький В.П., начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління, який розповів присутнім про випадки пожеж, які сталися на території області, їх причини та наслідки; види вогнегасників та правила користування ними; правила безпеки. Пояснив, як потрібно виходити з охопленого вогнем приміщення, як діяти у задимленому середовищі та продемонстрував тематичний відеоролик.

Психолог Управління Юзяк А.О. провів з учнями інтерактивне практичне заняття на тему: «Негативні психоемоційні стани в умовах надзвичайної ситуації», у ході якого розглянули умови, які можуть травмувати психіку людини, охарактеризували негативні психоемоційні стани та їх протікання. Детально зупинився на питанні психологічної допомоги в умовах надзвичайної ситуації, а також ознайомив учнів із вмістом «Валізи психолога».

54  55  56

57  58  59

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 71 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!