День Безпечного Інтернету у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

Сьогодні, 5 лютого, учнівська молодь ліцею,  педагоги, працівники ювенальної превенції Чернівецького відділу ГУНП в Чернівецькій області приєдналася до онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету, який відзначається у 2019 році під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!».

Учасники заходу мали змогу прослухати доповіді експертів за темами: «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», а також ознайомитися з іншими актуальними питаннями та пройти онлайн-тестування.

Відзначаючи День Безпечного Інтернету, учні та педагоги мали нагоду поспілкуватися з Маликом Іваном, працівником ювенальної превенції Чернівецького відділу ГУНП в Чернівецькій області, який детально та змістовно розповів про контент, що шкодить, суїцидальні й екстремістські групи в соцмережах, ігри на гроші, трудову та сексуальну експлуатацію, кібербулінг, грумінг, секстинг. Надзвичайно цінними були надані рекомендації педагогам ліцею та інформація згідно Пам’ятки «Діти та підлітки в онлайні» (поради для батьків та вчителів).

Для учнів участь в онлайн-уроці стала унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, адже вони більше дізналися про те, як необхідно ділитися важливою інформацією, досліджувати Інтернет безпечно, а також скористалися позитивним досвідом експертів.

47  48  49

50  51  52

Останні новини

 96  У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО УРОК НА ТЕМУ: "СТОП БУЛІНГ!" Далі

 

87 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ЩОДО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Далі


95  СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНАДалі


Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 46 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!