У Чернівецькому професійному ліцеї сфери послугвшановано пам’ять Героїв Крут

29 січня вся Україна вшановувала пам’ять полеглих у бою під Крутами. Український народ став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З метою виховання в учнівської молоді поваги до історичного минулого, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг організовано та проведено заходи.

Викладачем історії Чиж С.М. спільно та бібліотекарем ліцею Бікбаєвою Л.П. оформлено книжкову й інформаційно-тематичну експозиції: «День пам’яті героїв Крут: історія бою, долі учасників». Протягом навчального тижня, на кожному уроці історії України викладач організувала інформаційно-просвітницьку хвилину на тему: «Залізнична станція Крути». У всіх навчальних групах проведено виховну справу на тему: «Тільки пам’ять не сивіє», переглянуто та обговорено документальний фільм «Герої України. Крути. Перша Незалежність». Вихователь гуртожитку Моляр Ж.О. провела з учнями вечір-спомин «Пам’яті Героїв Крут». 29 січня педагогічні працівники вшанували пам’ять Героїв на Центральній площі міста, де відбувалась молебень за полеглими під Крутами.

36  37  38

39    41  40

43  44  46  45

Останні новини

 96  У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО УРОК НА ТЕМУ: "СТОП БУЛІНГ!" Далі

 

87 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ЩОДО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Далі


95  СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНАДалі


Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 49 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!