IV етап Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів ПТО в міжкурсовий період підвищення кваліфікації

Відповідно до наказу НМЦ ПТО у Чернівецькій області від 10.04.2018 №6а та згідно з Програмою стажування молодих та новопризначених методистів в рамках Школи розвитку професійної компетентності методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в міжкурсовий період підвищення кваліфікації 16 листопада 2018 року на базі Чернівецького професійного ліцею сфери послуг відбувся ІУ етап, рефлексивно-оцінний, засідання Школи, в ході якого пройшов Парад презентацій творчих проектів.

З творчим проектом «Застосування технології проблемно-розвивального навчання з педагогічними працівниками ліцею» виступила методист ліцею Симонова Л.М., яка представила матеріали тренінгу проведеного 11 жовтня ц.р. для педагогічних працівників ліцею.

З творчим проектом «Критичне мислення-запорука успіху» виступила Рогозевич Г.М., яка представила матеріали тренінгу проведеного 30 жовтня для учнів І курсу з професії «секретар керівника».

У роботі практичного семінару взяла участь директор НМЦ ПТО Микитюк С.М., яка, разом з керівником школи-методистом НМЦ ПТО Горбан Є.І., оцінювала проекти стажерів і слухачів.

Було проведено вихідне анкетування, підведені підсумки роботи Школи і відбулося вручення сертифікатів і свідоцтв.

674  675  676

677  678  679

680  681  682

683


Останні новини

 96  У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОВЕДЕНО УРОК НА ТЕМУ: "СТОП БУЛІНГ!" Далі

 

87 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ЩОДО ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ Далі


95  СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНАДалі


Погода

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 37 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!