ЗАПРОШУЄМО

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ!

Предметно-методичний тиждень історії

у Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг

 

Відповідно до плану роботи закладу з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року у Чернівецькому професійному ліцеї пройшов предметно-методичний тиждень історії.

У рамках заходів учні-гуртківці виготовили та розповсюдили інформаційні буклети «Наші земляки-борці за утвердження в краї української державності: від 1918р. до сьогодення».

30 жовтня викладачем історії Чиж С.М. проведено виховний захід «Вікопомне Буковинське віче» за участю доктора історичних наук, професора кафедри культурології, теології та релігієзнавства ЧНУ ім. Ю.Федьковича Возного І.П. Метою заходу було ознайомити учнів  з важливою подією в історії рідного краю, її видатними учасниками, підвести їх до об'єктивного висновку про значення Буковинського віча 3 листопада 1918  р. у  процесі  українського державотворення.

Цього ж дня учні групи №3 разом з майстром в/н Андрейчук І.С. та викладачем історії Чиж С.М. відвідали музей народної архітектури та побуту,  де їхній увазі представлена виставка виробів народних умільців «Несемо в серці Україну».

31 жовтня на кожному уроці історії  викладач Чиж С.М. проводила 5 хвилин історії у кросвордах під рубрикою «Подорож у минуле». Учні ліцею в’язи активну участь у відгадуванні кросвордів на різноманітні теми з історії України  та у написанні есе на тему «Моя Буковина крізь призму століття».

1 листопада учні групи №14 у супроводі майстра виробничого навчання Чоп’юк Т. М. відвідали презентацію бібліографічного покажчика «Буковинському вічу – 100 років» у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка. Учні мали змогу переглянути відеофрагмент з фільму «Бранці Центральної Європи».

2 листопада підведені підсумки тижня та нагороджено учнів за кращі есе та стіннівку.

Проведені заходи були спрямовані на формування в учнівської молоді почуття патріотизму та свідомої громадянської позиції до історичних подій, які мали доленосний вплив на розвиток історії в цілому.

605  606  607  608

613  611  610  609  

612  614  615  616

617  618

 

Останні новини

 540 ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮДалі

 

543 УРОЧИСТА ЛІНІЙКА, ПРИСВЯЧЕНА ЗАКІНЧЕННЮ 2018/2019 н.р.Далі


571 У ЧЕРНІВЕЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ СФЕРИ ПОСЛУГ ВІДБУЛАСЯ ДЕРЖАВНА КВАЛІФІКАЦІЙНА АТЕСТАЦІЯ Далі


Погода

 

QR-код нашого сайту

000 qr-

Голосування

Яку оцінку Ви поставити за проведення осіннього балу

Online

На даний момент 74 гостей на сайті

Увага

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, суворо заборонено!